+38 (050) 919-56-03

Zagariya design group

Главная / Zagariya design group

Компанія “Zagariya design group” (в минулому – “Студія дизайну Тетяни Загарія”) – одна з найбільш відомих українських студій інтер’єрного проектування – працює на ринку ремонтно-будівельних і проектно-конструкторських послуг з 2011 року.

Девіз команди: «Індивідуальність як філософія»!

Наші співробітники, а це – архітектори і дизайнери – мають профільну вищу освіту, багаторічний досвід роботи. Наше портфоліо реалізованих проектів відрізняється різноманіттям та індивідуальністю. Проекти виконані з урахуванням сучасних тенденцій дизайну квартир, офісних і виробничих приміщень.

Дизайнери і архітектори “Zagariya design group”– завжди грамотно спланують простір під вашу індивідуальність, а декоратори – «вдихнуть життя» в інтер’єр. Ми заощадимо ваш час, енергію і сили, убезпечимо від утомливих походів по шоу-румам. А висококласні, перевірені часом, педантичні будівельники втілять вашу мрію в реальність!

Арт-директор “Zagariya design group” Тетяна Загарія гарантує постійний контроль і особисту участь у створенні та втіленні інтер’єру на всіх його етапах – від ідеї до остаточної реалізації.

Ми любимо і пишаємося своєю роботою, поважаємо і дуже дорожимо кожним клієнтом!

За довгі роки успішної роботи нашою дизайн компанією було втілено безліч ідей з дизайн-проектів, в тому числі перепланування, ремонту житлових та нежитлових приміщень, по їх обробці, а також з декорування інтер’єрів.

Про проекти інтер’єрів, реалізованих компанією, неодноразово писали журнали, в тому числі і “Domus design”, професійні та новинні портали, та багато інших популярних видань та ресурсів. У сюжеті програми «Вдалий проект» на теканалі “Інтер”, присвяченому прийомам обладнання спальні, дизайнер Тетяна Загарія дала практичні рекомендації по її облаштуванню, поділилася своєю думкою про актуальні на сьогоднішній день стилі та прийоми обробки.

ДАЙТЕ НАМ ШАНС ЗАОЩАДИТИ ВАШІ ЧАС І ГРОШІ! І ВИ БУДЕТЕ НАМИ ЗАДОВОЛЕНІ!