+38 (050) 919-56-03

Ремонт. Будівельні роботи

Главная / Ремонт. Будівельні роботи

Наша компанія гарантує швидкий, якісний, професійний ремонт та оздоблення офісних та інших приміщень в будь-яких варіантах: від недорогого косметичного або капітального до сучасного елітного за індивідуальним дизайн-проектом!

Ми пропонуємо найбільш повний спектр ремонтних послуг – від простих до складних. Виконаємо ремонт приміщень будь-яких розмірів і в будь-якому технічному стані. Усі проведені роботи виконуються після попереднього погодження з Замовником і затверджуються відповідними документами.

Ремонт під ключ!

5 кроків до Вашої мрії:

  1. Вибір стилю, колірної гами та загальної ідеї інтер’єру.
  2. Створення дизайн – проекту з кресленнями для будівельників і з 3D-зображеннями результату для замовників. Складання кошторису та узгодження всіх документів з клієнтом.
  3. Виконання чорнових робіт: перепланування, розведення нових комунікацій, заміна столярки, монтаж теплих підлог, облаштування камінів та ін
  4. Виконання чистових робіт: обклеювання стін шпалерами, облаштування підлог і підвісних стель, облицювання стін і підлоги кахлем, установка сантехніки.
  5. Розстановка меблів, оформлення приміщень текстилем та іншими декоративними елементами.

Вартість комплексного ремонту під ключ становить в середньому 3600 грн за 1 м2. Кошторис по кожному об’єкту прораховується індивідуально! Замовте розрахунок онлайн!

IMG_2251_2 (1)

ВИГІДНО! При замовленні будівельних робіт у нашій компанії, надаємо знижку на розробку дизайн проекту в розмірі 20%. Наявність докладного дизайн – проекту дозволяє значно полегшити процес ремонту. Всі технічні нюанси ремонту будуть вирішені вже на стадії дизайн-проекту! Щоб ознайомитися з відгуками про нашу компанію скористайтеся посиланням, а фото реалізованих проектів зможете побачити тут. Більш детальний прайс на будівельні роботи Ви можете завантажити тут.

Контакти будівельного відділу:

zdn2080@gmail.com +38 (067) 409-00-90